Kurumsal depolama hizmetimiz ile depo alanlarında isterseniz muhtelif ofis, büro ve arşiv malzemelerini saklayabilirsiniz.

Kapalı alan kutular içinde eşyalarınızı muhafaza etmekteyiz. Bu sayede uzun süre hiç bir problem yaşamadan kalıcı depo imkanından yararlanabilirsiniz.

Ayrıca birikmiş şirket arşivlerinizi, perakende ürün ve stoklarınızı, ofis gereçlerinizi saklayabileceğiniz ideal depolama alanı sunuyoruz.

Şehir dışında büyük depoları olan kurumsal firmaların şehir içinde ihtiyaçları olduğu zaman kolay ulaşabilecekleri bir depoları olması, her zaman avantajdır.

DEPOCUBE bu kolaylığı günün her saatinde sağlamayı hedefler.

İzmir Liman Kenti olarak İhracat mallarınızın gemi hareket tarihine kadar işletmenizde stoklayacak yeriniz yoksa hemen DEPOCUBE ile temasa geçmelisiniz. Biz sizler için ürünlerinizi en güvenli şekilde depolar ve zamanı geldiğinde yüklemelerinizi en hassas şekilde gerçekleştiririz.

ARŞİV ODASI

İzmir’in en ünlü avukatları,en ünlü mali müşavirleri tüm arşivlerini Depocube’te tutuyorlar.

ANA CADDE ve AVM MAĞAZALARINA KİRALIK DEPOLAR

Ana caddelerde veya AVM lerde mağazanız var ama deponuz yok, küçük kiralık depo arıyorsunuz. buyrun lütfen, sizin gibi bir çok müşterimiz var.

MALZEME DEPOLARI

İnşaat dekorasyon firmaları, Mimari ofisler, fuar ve organizasyon firmaları bizi tercih ettiler.

UZAK DOĞU VE ÇİN ÜRÜNLERİ DEPOSU

Siz getirin Biz depolayalım, mağaza aramayın. depodan satın.

İTHALAT&İHRACAT DEPOSU

Yurt dışından gelen veya giden ürünler için kısa dönem depolamalar için bir çok firma bizi tercih etti

EMANET KOLİ BIRAKMA

İzmir’de ikamet etmeyip, kısa dönem için kolilerini bırakmak isteyen toptancılar için Depocube kullanışlı bir emanet etme sistemidir.

SİPARİŞLERİNİZ DEPOYA GELSİN

Dağıtımcısı şehir dışında olan satıcılar için önemli bir çözümü Depocube sağlar. Siparişlerinizi gidip siz almak yerine, direk kiraladığınız depoya yönlendirebilirsiniz.