• Depocube Ege Bölgesi – İzmir de en büyük depolama şirketidir.
 • Eşyalarınız uzun süre bir depoda kalacaksa, kriterlerinzi arttırmanız gereklidir.
  A-depolama şirketinin kaç yıldır ticaret hayatında olduğu önemli bir konudur. Sermayesi güçlü müdür?
  B-şirket her ay tarafınıza fatura kesiyor mu? Vergilerini ve personel maaşlarını düzenli ödüyor mu? Yapmıyorsa, zaten size de kötü hizmet yapacaktır.
  C-kalite belgeleri varmıdır? Yoksa, depo firmasının kalite belgesi yok ise, standart çalışmayan bir firmadır. Size iyi hizmet sunamayacaktır.
  D-depolama şirketi uzman işi yapmalıdır. Sadece depo işi yapması önemlidir.
  E-depo şirketi nakliye işinin yanında depolama işini yan iş olarak yapıyorsa, bilin ki eşyalarınız için özen  göstermeyecektir. Depoculuk , yan iş olmayacak kadar önemli bir iştir. Nakliyecinizin deposu , her türlü eşyanın kimyasal dahil, eşyalar ile beraber depolanacağı anlamına gelir.
 • Sadece depo işi yapan Depocube, eşyalarınızı düzenli ilaçlar naftalin koyar sürekli eşyalarınızı zarar görmemesi için, düzenli kontrolller sağlar.
 • Deprem bölgesi olan İzmir Ege bölgesinde birçok depo, deprem yönetmeliğine uygun bile değildir. Depolama alanını yaşını lütfen araştırın.

Kentsel dönüşüm, askerlik, tayin, yurtdışı görevi, başka şehirde çalışma fırsatı, ekonomik nedenlerden daha ufak iş yada eve geçme nedenlerinde, emeğiniz geçen eski hobi eşyalarınzı , maneviyatı olan eski kitap- eşyaların depolanması, sevgili rahmetlinizin hatıra dolu eşyaları,….vb, birçok neden den dolayı bu size ait odayı sunuyoruz. En iyi eşya depolama Depocube dedir.

www.depocube.com.tr

Depo işi yapan firmanın kendi mülkü olmasının en önemli nedeni, mal sahibi ile anlaşamayan depo firması, eşyalarınızı bir daha yada defalarca  nakil yapar ve eşyalarınız zarar görür. Depocube depoları kendi mülküdür.

Küçük depolama firmaları, en cüzzi sigorta primi öderler, sorun karşısında sizi yalnız bırakabilir. Çünkü gerekli şartları oluşturamazlar, eşyalarınızın altına palet koymaz veya eşyalarınızı, barkodlamadığından eşyalarınız karışabilir. Depocube tüm eşyalarınızı barkodlayıp deponuza alır. Depocube  şirketler grubudur, sigortayı olabilecek en yüksek primden ödemektedir.

Depocube, müşterilerine ruhsatı depo olan yerlerde eşyalarınızı depolar. Depo firmasının işyeri ruhsatı olup olmadığını lütfen sorun.

 • Depocube eşya depolama hizmeti detayları

Eşyalar uygun bir biçimde yerleştirildikten sonra nakliyeciniz , uygun ambalaj malzemeleriyle örtülü getirir. iyi  kaplanmış eşyalarınız en iyi şekilde korunur. İyi emanetinizi aynı özenle koruyoruz.
Özel yapım odalarda, teslimata kadar açılmayacak bir şekilde kapatılır.

Depocube deposu neden güvenlidir? Depocube eşya depolama üst düzey güvenlik elemanları ve alarm sistemleriyle korunan özel bir depodur.

İzmir Eşya Depolama
https://www.depocube.com.tr

“EŞYA DEPOLAMA YAPARKEN, DEPOCUBE HİZMET FARKLARI”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir